تبلیغات
ناصرخان حجازی اسطوره ای به پاکی آب به زلالی اشک - اكسیر شفابخش ناصرخان از اروپا می‌آید
ناصرخان حجازی اسطوره ای به پاکی آب به زلالی اشک
حجازی یک اسطوره ویک قهرمان ملی بود وهست وهمیشه درقلب ماخواهدبود

بازدید : مرتبه
تاریخ : پنجشنبه 22 اردیبهشت 1390
یك داروساز سنتی اوكراینی برای رساندن یك محموله خاص برای ناصر حجازی فردا وارد دوبی می‌شود.
چند روز پیش آتیلا حجازی از سوی دوستانی كه در خارج از كشور داشت باخبر شد كه یك پزشك تجربی كه در اتریش زندگی می‌كند تاكنون توانسته بیماران زیادی را با ویژگی‌های مشابه بیماری پدرش شفا داده و توانسته آنها را معالجه كند.

آتیلا كه از شدت بیماری ناصر حجازی شدیدا نگران و ناراحت است و می‌خواهد به هر طریقی كه شده برای بهبودی پدرش تلاش كند از این روش هم در كنار درمان معمول استفاده خواهد كرد و به همین دلیل پیگیر تماس با او بوده است. آنطور كه در مورد این موضوع باخبر شدیم قرار است آتیلا و یكی از دوستانش امروز و فردا به دوبی سفر كنند تا در صورت حضور این مرد اوكراینی در دوبی، آنها بتوانند داروهای خاص این پزشك تجربی را بگیرند و هر چه زودتر به اسطوره آبی‌ها برسانند. دلیل سفر مرد اوكراینی به دوبی چنین ذكر شده كه او قصد دارد تا چند شیخ اماراتی كه بیماری شبیه حجازی دارند را مداوا كند و همان داروها را به آنها بدهد. البته این پایان ماجرا نیست چون شنیده‌ها حكایت از آن دارد كه داروهای این مرد اوكراینی از گیاهان خاص تهیه شده كه فقط در بعضی از جنگل‌های اروپا به دست می‌آید و این مرد معتقد است كه با این داروها بوده كه توانسته خیلی از بیماران را نجات دهد.
پزشك مخصوص ناصر حجازی كه در تمام این مدت اسطوره را زیرنظر داشته، هیچ‌گونه مسوولیتی را در مورد این قضیه تقبل نكرده و همه چیز را به خود حجازی و خانواده‌اش واگذار كرده است. ناصرخان هم كه اعتقاد خاصی به پزشك معالجش دارد با توجه به صحبت‌های او كه نسبت به قبل با تامل بیشتری ماجرای مرد اوكراینی را دنبال می‌كند. ناصرخان می‌گوید:«هر چه خدا بخواهد همان می‌شود...همه چیز دست اوست... اینها وسیله هستند و مهم‌تر از همه این صحبت‌ها لطف خدا و دعای مردم است.»طبقه بندی: اخبار روز استقلال، 
ارسال توسط بابک کرجی واریانی
آرشیو مطالب
نظر سنجی
به نظرشما ناصرحجازی ازچه گروهی بیشترین ضربه راخورد؟صفحات جانبی
پیوند های روزانه
امکانات جانبی
blogskin

شارژ ایرانسل

دانلود

دانلود

دانلود

قالب وبلاگ

اخبار سینما

خرید پستی

شادشاپ

فروشگاه اینترنتی ایران آرنا