تبلیغات
ناصرخان حجازی اسطوره ای به پاکی آب به زلالی اشک - با اعلام رای نهایی فدراسیون جهانی وزنه‌برداری
ناصرخان حجازی اسطوره ای به پاکی آب به زلالی اشک
حجازی یک اسطوره ویک قهرمان ملی بود وهست وهمیشه درقلب ماخواهدبود

بازدید : مرتبه
تاریخ : یکشنبه 16 آبان 1389

فدراسیون بین‌المللی وزنه‌برداری پس از بررسی‌های لازم، رای نهایی پرونده دوپینگ وزنه‌بردار فوق سنگین ایران را اعلام كرد و آن را برای همیشه از وزنه زدن محروم كرد. 

فدراسیون بین‌المللی وزنه‌برداری پس از بررسی‌های لازم رای نهایی پرونده دوپینگ وزنه‌بردار فوق سنگین ایران را اعلام كرد و آن را برای همیشه از وزنه زدن محروم كرد.

به گزارش خبرگزاری ورزش ایران(ایپنا)، "سعید علی‌حسینی" وزنه‌بردار فوق سنگین ایران بعد از مسابقات قهرمانی 2009 جهان در كره جنوبی به دوپینگ متهم شد و فدراسیون وزنه‌برداری چند ماه بعد در خبری اعلام كرد كه این ورزشكار به دلیل مثبت بودن نمونه دوپینگ، در كره وزنه نزده است اما كادر فنی تیم ملی گفته بود كه علی‌حسینی به علت مصدومیت روی تخته نرفته است.

در همین راستا با شكایت علی‌حسینی به این موضوع كمیته دادرسی فدراسیون بین‌المللی وزنه‌برداری برای بررسی پرونده این ورزشكار 2 نشست را در 25 خرداد ماه و 13 شهریور ماه امسال با مسئولان فدراسیون ایران برگزار كرد و بلاخره پس از مدتها عصر دیروز با ارسال نامه‌ای به فدراسیون كشورمان رای قطعی را اعلام كرد.

گفتنی است؛ طبق اعلام فدراسیون بین‌المللی وزنه برداری سعید علی‌حسینی (وزنه بردار فوق سنگین ایران) در پایان بررسی‌های كمیته دادرسی، به استفاده دوپینگ محكوم شد و از این پس مادام‌العمر نمی‌تواند در این رشته ورزشی فعالیت كند.

خبربسیاربدوتکان دهنده ای بود یک لحظه من خودم را به جای

 پدرایشان قراردادم

 دنیاجلوی چشام تیره وتارشد.چون منهم فرزندی

 ورزشکاردارم .حالا درنظربگیرید

 خودسعید چه حال وروزی داره وای  وای ....
 ارسال توسط بابک کرجی واریانی
آرشیو مطالب
نظر سنجی
به نظرشما ناصرحجازی ازچه گروهی بیشترین ضربه راخورد؟صفحات جانبی
پیوند های روزانه
امکانات جانبی
blogskin

شارژ ایرانسل

دانلود

دانلود

دانلود

قالب وبلاگ

اخبار سینما

خرید پستی

شادشاپ

فروشگاه اینترنتی ایران آرنا